Inspirace od našich partnerů

Inspirujte se výrobky od našich partnerů, které přispívají k trvalé udržitelnosti a jsou ekologické pro naši Zemi.

mňamky od grizlyho

Sleva 5 %
ZDE

Luxusní Bio kosmetika

Eco-Friendly Zavazadlo

Láhve z eCo-materiálu

olej se solí z mrtvého moře

Bio trenýrky aneb pohodlí nadevše

Bio mletá káva z nikaraguy

BIO ČAJ MOYA MATCHA PREMIUM

bio kalhotkové plenky

bio jablečný sirup s kořením

bio dietní těstoviny

čistička vzduchu bio dual scan

O programu Sphere pro život... Téma udržitelnosti v dnešní době výrazně rezonuje. I věrnostní program Sphere se chce připojit k iniciativě globální udržitelnosti a vytvořit tak lepší život pro každého z nás. Chceme, aby naše podnikání bylo zodpovědné, a aby všechny naše činnosti přispívaly ke zlepšení vztahů ve společnosti i vztahu k životnímu prostředí.

Další inspirace ze Sphere pro život

Přírodní kosmetika Mylo

Nedávno jsme okrajově načali téma ekologie a udržitelného životního stylu. Dnes budeme pokračovat na téma přírodní kosmetiky. V naší firmě se snažíme podporovat zejména mladé a lokální podnikatele. Říká se, pokud podporujete malý byznys, podporujete sen. Jedním konkrétním splněným snem je také značka Mylo, kterou naleznete v katalogu naši slovenské části, Sphere.sk.

Číst více

Fast Fashion

Pojem Fast Fashion v poslední době ostře rezonuje ve společnosti. Prostřednictvím sociálních sítí na tento nechvályhodný fenomén už delší dobu upozorňují aktivisté a blogeři. V obchodních Fast Fashion řetězcích se kolekce obměňují každý týden. Co je moderní dnes, nemusí být zítra. Každý trend z dílny velkých módních domů se stal díky tvz. rychlé módě dostupným pro každého.

Číst více